Ryhmät

 

Sudenpennut (7-9 v.)

Vaeltavat koirat (sudenpennut 2015 syntyneet)
to. klo. 17:00 – 18:00, partiomaja Kanerva
Katri Koistinen, katri.koistinen(at)sci.fi
Niina Hakkarainen, nmhakkararainen(at)gmail.com

Lohikäärmeet (sudenpennut 2014 -syntyneet)
ma. klo. 17:30 – 18:30, partiomaja Kanerva
Timo Liuska, timo(at)liuska.fi
Mika Utukka, mika.utukka(at)dxc.com

Ketut (sudenpennut 2013 -syntyneet)
ke. klo. 18:00 – 19:15, partiomaja Kanerva
Suvi Laitinen, suvil698(at)gmail.com
Arttu Spännäri
Viljami Utukka

 

Seikkailijat (10-12 v.)

Hepuli Hemulit (seikkalijat 2012 -syntyneet)
to. klo. 18:00 – 19:00, partiomaja Kanerva
Heidi Ojala, heidi.ojala(at)partio.fi
Mirjami Akkanen, miri.akkanen(at)gmail.com
Reima Henriksson

Seikkailevat koirat (seikkailijat 2011-2012 -syntyneet)
ti. klo. 17:30 – 19:00, Leppävaaran kirkon pienryhmäpääty
Irina Kuoksa, irina.kuoksa(at)gmail.com
Venla Köppä
Oona Leveälahti
Iina Mikkonen
Annika Salama

Mysteeri Möykyt (seikkailijat 2011 -syntyneet)
ke. klo. 19:30 – 20:30, partiomaja Kanerva
Erika Vihervuori, erika.vihervuori(at)gmail.com
Elias Pietilä, eliaspietila(at)gmail.com
Roope Forsman

 

Tarpojat (12-14 v.)

Luotsi: Erika Vihervuori, erika.vihervuori(at)gmail.com

Purkkisiilit (tarpojat 2009-2010 -syntnyeet)
to. klo. 18:30 – 20:00
Sini Laitinen, sini.ai.laitinen(at)gmail.com
Aarne Vihervuori, aarne.vihervuori(at)gmail.com
Amanda Hunt, pikkutedi(at)gmail.com

 

Samojaryhmät (15-17 v.)

Luotsi: Riikka Koistinen, riikka.koistinen(at)sci.fi

Liekehtivät Omenat (samoajat 15-16 v.)

Neonpölypallerot (samoajat 16-17 v.)

Liito-oravat (samoajat 17 v. / vaeltajat 18 v.)

 

Perhepartioryhmä Oravat (alle kouluikäiset ja heidän vanhempansa)

Kerran kuussa perjantaisin klo. 17:30-18:30, partiomaja Kanerva tai retkikohde
Elisa Pokkinen, elisa.pokkinen(at)gmail.com
Tomi Hukkalainen, tomi.hukkalainen+partio@iki.fi

 

Interested in scouting? See our English summary about scouting in the Leppävaaran Korvenkävijät local group!