Ryhmät

Huom! Uusi ryhmä aloittelee toimintaansa alkuvuodesta 2022!

 

Sudenpennut (7-9 v.)

Lohikäärmeet (sudenpennut 2014 -syntyneet)
ma. klo. 17:30 – 18:30, partiomaja Kanerva
Timo Liuska, timo(at)liuska.fi
Mika Utukka, mika.utukka(at)dxc.com

Ketut (sudenpennut 2013 -syntyneet)
ke. klo. 18:00 – 19:15, partiomaja Kanerva
Pinja Männikkö, pinja.mannikko26(at)gmail.com
Suvi Laitinen, suvil698(at)gmail.com

Ilvekset (sudenpennut 2012 -syntyneet)
to. klo. 17:00 – 18:00, partiomaja Kanerva
Katri Koistinen, katri.koistinen(at)sci.fi
Aarne Vihervuori, aarne.vihervuori(at)gmail.com
Amanda Hunt, pikkutedi(at)gmail.com
Reima Henriksson

 

Seikkailijat (10-12 v.)

Seikkailevat koirat (seikkailijat 2011-2012 -syntyneet)
ti. klo. 17:30 – 19:00, Leppävaaran kirkon pienryhmäpääty
Irina Kuoksa, irina.kuoksa(at)gmail.com
Amanda Hunt, pikkutedi(at)gmail.com
Reima Henriksson

Mysteeri Möykyt (seikkailijat 2011 -syntyneet)
ke. klo. 19:30 – 20:30, partiomaja Kanerva
Erika Vihervuori, erika.vihervuori(at)gmail.com
Pinja Männikkö, pinja.mannikko26(at)gmail.com
Elias Pietilä, eliaspietila(at)gmail.com

Talitintit (seikkailijat 2010 -syntyneet):
ke. klo. 18:30 – 19:30 partiomaja Kanerva
Erika Vihervuori, erika.vihervuori(at)gmail.com
Elias Pietilä, eliaspietila(at)gmail.com

Karhut (seikkailijat 2009 -syntyneet)
parittomat viikot ma. klo. 18:30 – 20:00 partiomaja Kanerva
Annukka Debenjak-Ijäs, annukka.debenjak(at)gmail.com
Mirjami Akkanen, miri.akkanen(at)gmail.com

 

Tarpojat (12-14 v.)

Luotsi: Erika Vihervuori, erika.vihervuori(at)gmail.com

Liekehtivät omenat (tarpojat 2008 -syntnyeet)
ma. klo. 17:30 – 18:30
Sini Laitinen, sini.ai.laitinen(at)gmail.com
Janette Rasinkangas, janette.rasinkangas(at)gmail.com
Riina Jauho, jauhoriina(at)gmail.com

 

Samojaryhmät (15-17 v.)

Luotsi: Riikka Koistinen, riikka.koistinen(at)sci.fi

Neonpölypallerot (samoajat 15-16 v.)

Liito-oravat (samoajat 16-17 v.)

 

Kisatreeniryhmä Eräsaukot (kaikille noin yli 11-vuotiaille lippukuntalaisille)

Kisatreeniryhmä on tällä hetkellä tauolla. Pyrimme käynnistämään toimintaa uudestaan syksyllä 2022.

 

Perhepartioryhmä Oravat (alle kouluikäiset ja heidän vanhempansa)

Joka kuukauden viimeinen sunnuntai, partiomaja Kanerva tai retkikohde
Anni Pärssinen, anni.parssinen(at)gmail.com
Liisa Neuvonen, liisa.i.neuvonen(at)gmail.com
Elisa Pokkinen, elisa.pokkinen(at)gmail.com

 

Interested in scouting? See our English summary about scouting in the Leppävaaran Korvenkävijät local group!