Ryhmät

LeKossa toimii tällä hetkellä neljä sudenpentulaumaa, kaksi seikkailijaryhmää, kaksi tarpojavartiota, kaksi samoajaryhmää sekä yli 11-vuotiaille suunnattu kisatreeniryhmä. Tältä sivulta löydät tällä hetkellä toimivat ryhmät, ryhmien kokoontumisajat sekä johtajien tiedot.

 

Sudenpennut (7-9 v.)

Talitintit (sudenpennut 9-10 v.):
ke. klo. 17:30-18:30 partiomaja Kanerva
Heidi Ojala, heidi.ojala(at)partio.fi
Erika Vihervuori, erika.vihervuori(at)gmail.com
Oona Piekkala, oona.p8(at)live.com

Sudet (sudenpennut 8-9 v.):
ke. klo. 18:30-19:30, partiomaja Kanerva
Heidi Ojala, heidi.ojala(at)partio.fi
Erika Vihervuori, erika.vihervuori(at)gmail.com
Oona Piekkala, oona.p8(at)live.com

Ilvekset (sudenpennut 7-8 v.)
to. klo. 17:00 – 18:00, partiomaja Kanerva
Katri Koistinen, katri.koistinen(at)sci.fi

Pandat (sudenpennut 7-8 v.)
ti. klo. 16:45-17:45, Ruusutorpan koulu
Anni Pärssinen, anni.parssinen(at)gmail.com

 

Seikkailijat (10-12 v.)

Koirat (seikkailijat 11-12 v.):
ma. klo. 16:45-18:00 partiomaja Kanerva
Pinja Männikkö, pinja.mannikko26(at)gmail.com
Suvi Laitinen, suvil698(at)gmail.com
Mika Utukka, mika.utukka(at)dxc.com

Karhut (seikkailijat 10-11 v.)
ma. klo. 18:00-19:00 partiomaja Kanerva
Verna Vihervuori, verna(at)vihervuori.fi
Riikka Koistinen, riikka.koistinen(at)sci.fi
Katri Koistinen, katri.koistinen(at)sci.fi

 

Tarpojat (12-14 v.)

Neonpölypallerot (tarpojat 12-13 v.):
to. klo. 18:00-19:30 partiomaja Kanerva
Lila Puntila, puntilalila(at)gmail.com
Riikka Koistinen, riikka.koistinen(at)sci.fi
Veli-Pekka Kutinlahti, veli-pekka(at)kutinlahti.com

Liito-oravat (tarpojat 13-14 v.):
ti. klo. 18:15-19:45 lasten kappeli Arkin monitoimitila, Leppävaarankatu 7 B.
Irina Kuoksa, irina.kuoksa(at)gmail.com

 

Samojaryhmät (15-17 v.)

Luotsi Sofia Öhman, so99oh(at)gmail.com.
Vanupalleroyksisarviset: parillisten viikkojen ma. klo. 18:15-20:00, partiomaja Kanerva
Palikat: ke. iltaisin partiomaja, Kanerva

Kisatreeniryhmä Eräsaukot (kaikille noin yli 11-vuotiaille lippukuntalaisille)
Noin joka toinen viikko, vuorotellen torstaisin ja sunnuntaisin, partiomaja Kanerva.
Yhteyshenkilö Suvi Laitinen, suvil698(at)gmail.com.