Ryhmät

Huom! Uusi ryhmä aloittelee toimintaansa elo-syyskuussa 2021, joten nämä tiedot päivittyvät ja tarkentuvat vielä!

 

Sudenpennut (7-9 v.)

Ketut (sudenpennut 2013 -syntyneet)
ke. klo. 19:00 – 20:00, partiomaja Kanerva
Pinja Männikkö, pinja.mannikko26(at)gmail.com
Suvi Laitinen, suvil698(at)gmail.com

Ilvekset (sudenpennut 2012 -syntyneet)
to. klo. 17:00 – 18:00, partiomaja Kanerva
Katri Koistinen, katri.koistinen(at)sci.fi

 

Seikkailijat (10-12 v.)

Seikkailevat koirat (seikkailijat 2011-2012 -syntyneet)
ti. klo. 17:30 – 19:00, Leppävaaran kirkon pienryhmäpääty
Irina Kuoksa, irina.kuoksa(at)gmail.com

Mysteeri Möykyt (seikkailijat 2011 -syntyneet)
ke. klo. 17:30 – 18:30, partiomaja Kanerva
Erika Vihervuori, erika.vihervuori(at)gmail.com
Pinja Männikkö, pinja.mannikko26(at)gmail.com
Elias Pietilä, eliaspietila(at)gmail.com

Talitintit (seikkailijat 2010 -syntyneet):
ke. klo. 18:30 – 19:30 partiomaja Kanerva
Erika Vihervuori, erika.vihervuori(at)gmail.com
Elias Pietilä, eliaspietila(at)gmail.com

Karhut (seikkailijat 2009 -syntyneet)
parittomat viikot ma. klo. 18:30 – 20:00 partiomaja Kanerva
Annukka Debenjak-Ijäs, annukka.debenjak(at)gmail.com
Mirjami Akkanen, miri.akkanen(at)gmail.com

 

Tarpojat (12-14 v.)

Luotsi: Erika Vihervuori, erika.vihervuori(at)gmail.com

Liekehtivät omenat (tarpojat 2008 -syntnyeet)
ma. klo. 17:30 – 18:30
Aarne Vihervuori, aarne.vihervuori(at)gmail.com
Amanda Hunt, pikkutedi(at)gmail.com
Sini Laitinen, sini.ai.laitinen(at)gmail.com
Janette Rasinkangas, janette.rasinkangas(at)gmail.com
Riina Jauho, jauhoriina(at)gmail.com

 

Samojaryhmät (15-17 v.)

Luotsi: Riikka Koistinen, riikka.koistinen(at)sci.fi

Neonpölypallerot (samoajat 15-16 v.)

Liito-oravat (samoajat 16-17 v.)

 

Kisatreeniryhmä Eräsaukot (kaikille noin yli 11-vuotiaille lippukuntalaisille)

Joka kuukauden 1. lauantai klo 11-15 partiomaja Kanerva, jos yli 3 ilmoittautunutta. Ilmoittautumisohjeet ovat tulleet huoltajien sähköpostilistalle elokuussa 2021. Yhteyshenkilö Annukka Debenjak-Ijäs, annukka.debenjak(at)gmail.com

 

Perhepartioryhmä Dinokarhut (alle kouluikäiset ja heidän vanhempansa)

Joka kuukauden viimeinen sunnuntai, partiomaja Kanerva tai retkikohde
Anni Pärssinen, anni.parssinen(at)gmail.com
Liisa Neuvonen, liisa.i.neuvonen(at)gmail.com
Elisa Pokkinen, elisa.pokkinen(at)gmail.com